Urodziny dla dzieci - Białystok i okolice

Przygotowanie wymarzonego przyjęcia urodzinowego dla naszych pociech to nie lada wyzwanie. Aby sprostać dziecięcym wymaganiom potrzebne są nasze atrakcyjne animacje. Zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci w wybranym przez Państwa miejscu. Sprawimy, że mały jubilat poczuję się wyjątkowo i na długo zapamięta niesamowite wrażenia z przyjęcia urodzinowego z animatorami zabaw.

Wyjątkowe i pomysłowe zabawy dla dzieci na urodziny dziecka!

 

Tworzymy indywidualnie dopasowany program do potrzeb, ilości oraz zainteresowań dzieci. Prezentujemy poniżej trzy urodzinowe warianty. Jeśli jednak masz inny plan na organizację przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka, zdradź go nam! A my zajmiemy się całą resztą. Rozkręcimy prawdziwą niezapomnianą imprezę!

Urodziny klasyczne

Standardowe przyjęcie urodzinowe dla małych urwisów z dużą ilością zabaw integracyjnych, konkursów oraz gier. Podczas imprezy nie może zabraknąć szalonych tańców oraz muzycznych i ruchowych konkurencji. Oferujemy również wspólne tworzenie gigantycznych baniek mydlanych lub zamykanie dzieci w bańce, malowanie twarzy, plansze XXL, samodzielne tworzenie mini waty cukrowej, wizyta maskotki! To wszystko z myślą o najmłodszych. Klasyczne urodziny można wzbogacić dodatkowo dmuchaną zjeżdżalnią - więcej o tym tutaj lub warsztatami kulinarnymi czyli wspólna nauka oraz zabawa gotowania, wypiekania słodkości i pizzy (to co małe tygryski lubią najbardziej). 

Aqua Party

Chcesz zorganizować niespotykane i wyjątkowe przyjęcie urodzinowe dla dzieci? To jest to! Sposób na niezapomniane urodziny a zarazem aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Podczas wodnego szaleństwa zapewniamy dmuchany zamek, wodny ślizg, armatki wodne, mnóstwo wodnych balonów. Prowadzimy śmieszne wodne gry, zabawy i konkurencje, tworzymy wspólnie wielkie bańki mydlane! Po prostu szalejemy! Wodne urodziny dla dzieci są organizowane wyłącznie w okresie letnim. Wstęp do aqua party tylko w strojach kąpielowych. Duża ilość śmiechu gwarantowana ;)

Bubble Party

Twoje dziecko uwielbia wszystko co z bańkami związane? Świetnie się składa. Jesteśmy specjalistami z Bubble Party! Zaproś nas do siebie a zabierzemy wszystkich małych uczestników w świat magicznych baniek mydlanych. Zorganizujemy wyjątkowe urodziny dla dzieci. Będzie mnóstwo piany, dymu, ognia. Nie zabraknie również niezliczonej ilości uśmiechów. Dzieci będą zamykane w ogromnych bańkach, pobawią się w pianie, którą samą stworzą, dotkną płonącej oraz lewitującej bańki. A to tylko, niektóre z naszych niesamowitych urodzinowych atrakcji dla dzieci. 

Urodziny tematyczne

Przygotowujemy program urodzinowy po wcześniejszym ustaleniu tematyki przyjęcia dla dzieci. Wymyślamy wyjątkowe oraz niespotykane tematyczne atrakcje! Zatroszczymy się o każdy szczegół. 

Organizacja urodzin dla dzieci w domu na terenie Białegostoku i okolic! 

Niezapomniane przyjęcie urodzinowe tylko z animatorami Animacje Fascynacje!

Wyjątkowe urodziny dla dziecka

 

Mobilne animatorki to alternatywa dla rodziców, którzy mają już dość małpich gajów oraz plastikowych piłeczek i chcieliby zorganizować naprawdę wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka. Kochani jednak zanim zaczniecie zastanawiać się nad przyjęciem urodzinowym porozmawiajcie przede wszystkim z małym Jubilatem. Niech się wypowie ilu chciałby mieć gości  (nie zawsze duże imprezy są mile widziane dla młodszych dzieci), gdzie chciałby zorganizować urodziny oraz czy ma jakieś skryte urodzinowe marzenia. Mając te informację razem zorganizujemy mu niezapomniane urodziny, o których prędko nie zapomni. 

 

Urodziny dla dzieci w domu

 

Przybywamy na pomoc kochanym rodzicom, którzy ambitnie postanowili zorganizować wymarzone i niespotykane urodziny dla dzieci w domu lub we własnym ogrodzie, gdzie maluchy czują się najlepiej. Przyjedziemy pod wskazany adres, przywieziemy mnóstwo ciekawych akcesoriów i rozkręcimy urodzinową imprezę. Zapewnimy każdą atrakcję o jakiej marzą dzieci, podejmiemy się każdego najtrudniejszego wyzwania, bo jak już od dawna wiadomo dla animatorek nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawimy, że przyjęcie urodzinowe waszych pociech będzie pełne śmiechu i radości. A chyba każdy wie, że śmiech to zdrowie, prawda? 

 

Zabawy i przyjęcia urodzinowe dla dzieci

 

Nasza animacyjna oferta zawiera niezapomniane zabawy i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Po dokładnym ustaleniu z rodzicami jaki jest wiek oraz liczba zaproszonych gości bierzemy się do działania. Nasze scenariusze są przemyślane oraz dobrane do zainteresowań małego Jubilata. Zorganizujemy każdą tematyczną imprezę dla dzieci, aqua party w ogrodzie, indiańską wioskę, poszukiwanie skarbów, szaleństwo na dmuchanych zamkach, spa dla małych księżniczek, wspólne gotowanie i wiele wiele innych na co dzień niespotykanych atrakcji dla dzieci. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! 

 

Gdzie zrobić urodziny dla dziecka?

 

Kochani rodzice pewnie co roku zadajecie sobie to samo pytanie „gdzie zrobić urodziny dla dziecka?”. Jak sami wiecie zaplanować atrakcyjne urodziny to nie lada wyzwanie. Możliwości jest bardzo wiele. Nasi klienci najczęściej organizują przyjęcia urodzinowe dla swoich pociech w swoich domach lub ogrodach, zdarza się również w lesie na łonie natury, restauracjach, przedszkolach, salach zabaw, basenie. Gdziekolwiek nas zaprosicie przyjedziemy i zajmiemy się całą organizacją. Poprowadzimy czadową imprezę dla waszych dzieci dostosowaną do wybranego miejsca. Ten jedyny dzień w roku musi być wyjątkowy, a my o to zadbamy.