Firmowe i szkolne zabawy animacyjne

Pomagamy pracodawcom oraz kadrom nauczycielskim sprawić aby każda organizowana uroczystość była w wyjątkowym klimacie oraz przyjaznej atmosferze za pomocą profesjonalnej obsługi animacyjnej dla dzieci.

Mikołajki i inne imprezy organizowane przez nas w Białymstoku

 

Bale Karnawałowe to super okazja do odrobiny szaleństwa. Zabawy taneczne w towarzystwie ogromnej ilości baniek mydlanych to niezapomniane wrażenia. Układy choreograficzne dostosowane są do wieku naszych uczestników. Podczas imprez prowadzimy śmieszne i rozluźniające konkurencje z nagrodami zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zapewniamy integracje uczestników, mnóstwo pląsów, zamki dmuchane ze zjeżdżalniami oraz wiele innych atrakcji dla dużych i małych urwisów. Oczywiście nie ma Balu Karnawałowego bez konkursu na najlepsze przebrania! Naładujemy wszystkich dużą dawką pozytywnej energii!

Niezapomniane Atrakcje mikołajkowe

Mikołajki lub Choinki są prowadzone przez nasze urocze Śnieżynki. Podczas takich uroczystości stawiamy przede wszystkim na integracje uczestników. Wyciągamy do wspólnej zabawy również rodziców. Niech pobrykają trochę razem z nami! Prowadzimy mnóstwo mnóstwo tańców oraz muzycznych konkurencji. Na zakończenie tego emocjonującego dnia przychodzi czas na wizytę długo wyczekiwanego Świętego Mikołaja. Dzieci uczą się uroczystego przywitania Świętego Mikołaja. Po pięknym powitaniu, Święty Mikołaj zaczyna rozdawanie prezentów wszystkim grzecznym dzieciom. Jest to czas na ciąganie brody, siadanie na kolanka oraz pamiątkowe zdjęcia!

Podczas przyjęć takich jak HalloweenAndrzejki, Dzień Dziecka zapewniamy tematyczne atrakcje dla dzieci tj Halloweenowe makijaże, wycinanie Halloweenowej dyni, Andrzejkowe wróżby, zabawy, konkursy, mnóstwo balonów, bańki mydlane, warsztaty plastyczne. Wszystko to przeplatane jest z naszymi wspólnymi tańcami oraz konkurencjami sportowo muzycznymi. 

Jeśli organizujesz szkolne lub firmowe wydarzenie  i potrzebujesz animacyjnej pomocy lub animatora zabaw dla dzieci zadzwoń lub napisz do nas. Lubimy rozmawiać. Z chęcią przedstawimy indywidualnie dobraną ofertę do wszelkich potrzeb.

Zaproś nas do siebie!