Malowanie twarzy

Namalujemy na twarzach i rękach dzieci to o czym tylko zamarzą! Tworzymy prawdziwe arcydzieła posługując się profesjonalnymi i bezpiecznymi farbami. Malowanie twarzy to zawsze trafiona atrakcja na urodzinach, festynach, szkolnych lub firmowych uroczystościach oraz w każdym innym miejscu gdzie mają pojawić się dzieci! Przywozimy ze sobą masę tęczowych kolorów, dzięki którym zamieniamy małych urwisów w bajkowe postacie.

Face painting Białystok

Z przyjemnością spełnimy życzenia każdego dziecka. Tak jak w piosence wyśmienitego zespołu Dwa plus jeden, niech nasz świat się zarumieni i niech zalśni w pełnym słońcu kolorami całej ziemi! 

Malowanie twarzy Białystok

 

Profesjonalny face painting i charakteryzacja są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Aby móc zacząć spełniać marzenia malutkich serduszek w tym zakresie ruszyliśmy na specjalistyczne certyfikowane szkolenie facepainterki z firmy Famiga, która nauczyła nas nie tylko zamieniać dziecięce buźki w przeróżne stworzenia czy magiczne istoty ale również dbać o higienę pracy a przede wszystkim wybierać bezpieczne produkty dla delikatnej młodej skóry. Dlatego kochani możecie być spokojni o buźki waszych pociech. Używamy farbek tylko z atestem przeznaczonych do użytku dla dzieci. Warto wiedzieć, że malowanie twarzy bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dziecięcej wyobraźni, urozmaica każde wydarzenie. Przemiana w Batmana, Motylka, Minionka, Pieska lub w inną postać pozwala otworzyć się i poczuć wyjątkowo nawet nieśmiałym dzieciom. Tego typu atrakcje świadczymy podczas festynów, eventów lub innych imprez organizowanych z myślą o dzieciach. Malowanie twarzy może stanowić zarówno gwóźdź programu, lub być wyłącznie dodatkową frajdą podczas dziecięcej imprezy. Zapraszamy do obserwowania naszego fanpage'a, na którym zamieszczamy co raz to nowe zdjęcia z malowania buziek i rączek.