Dmuchańce dla dzieci Białystok i okolice

Czy ktoś tu ma ochotę trochę pobrykać? Jeśli tak to koniecznie sprawdź jakie dmuchane atrakcje przygotowaliśmy dla was! Dmuchańce zapewniają niesamowitą radochę na długie długie godziny dla wszystkich małych urwisów. Nasi animatorzy dla dzieci zadbają o bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę. Dmuchane zjeżdżalnie są świetnym urozmaiceniem naszych animacyjnych przyjęć dla dzieci. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby dlatego oferujemy również osobne wynajęcie zamku dmuchanego z obsługą. Nadają się do rozstawienia zarówno do środka jak i na zewnątrz. 

Dmuchany zamek dla dzieci

Oferujemy dmuchany plac zabaw "Avyna podwójna mega zjeżdżalnia" o wymiarach 620 x 240 x 300 cm. Dmuchaniec składa się z suchego basenu, przeszkody, wspinaczki oraz dwóch wielkich zjeżdżalni. Jednocześnie na dmuchanym zamku dla dzieci może znajdować się czterech małych urwisów. Znakomicie sprawdza się do ogrodu, przedszkola, restauracji oraz hotelu. Idealny podczas małych eventów.

Dmuchany plac zabaw dla dzieci

"Avyna multi centrum 9 w 1" ma wymiary 450 x 400 x 250 cm. Zamek składa się ze zjeżdżalni, wspinaczki oraz suchego basenu, który można napełnić plastikowymi piłeczkami aby jeszcze bardziej urozmaicić szaleństwo. Wewnątrz znajduję się tunel oraz przeszkody. Na dmuchanym placu zabaw może znajdować się jednocześnie czworo dzieci.​

Wypożyczalnia dmuchanych atrakcji dla dzieci w Białymstoku

Oferujemy również większe dmuchańce! Jeśli jesteś zainteresowany - zadzwoń lub napisz.

Śmiech to zdrowie! Więc śmiej się razem z nami!

Zjeżdżalnia dmuchana

 

Zjeżdżalnia dmuchana wraz z placem zabaw w środku jest w stanie dać wiele radości podczas dziecięcych zabaw. Aktywne spędzaniu czasu przez dzieci na dmuchanym zamku wpływa pozytywnie na ich koordynację ruchową, zwiększając również wieź między uczestnikami zabawy. Ta atrakcja urozmaica każdą organizowaną z myślą o dzieciach uroczystość. Zachwyca swoimi możliwościami, kolorami oraz kryjówkami, które przecież dzieci uwielbiają. Nasze dmuchane zjeżdżalnie są wynajmowane na terenie Białegostoku i okolic przez cały rok. Sprawdzają się zarówno w domu jak i w ogrodzie. Świetna zabawa gwarantowana. 

Dmuchańce - wynajem

 

Dmuchane zamki lub inaczej dmuchańce to zabawa dla każdego dziecka. Są popularne nie tylko na dużych imprezach plenerowych ale również podczas kameralnych przyjęć rodzinnych. Mają ogromne powodzenie wśród dzieci a co za tym idzie pomagają zużyć nadmiar energii, który drzemie gdzieś w środku naszych dzieci. Z myślą o najmłodszych aby uatrakcyjnić im dmuchany plac zabaw dodajemy mnóstwo kolorowych piłeczek. Oferujemy wynajem dmuchańców na każdą uroczystość wraz z animatorem, który nie tylko przypilnuje bezpieczeństwa ale również poprowadzi zabawę. Spraw radość swoim dzieciom dmuchanymi atrakcjami.